Lide

Zkušenosti našeho týmu zajišťují stabilní rozvoj investic

Skvělých výsledků naší společnosti by nebylo možné dosáhnout bez skvělého týmu, který za nimi stojí. S tím, jak roste naše portfolio, se rozrůstá i náš tým profesionálů z různých odvětví. Uplatnění u nás najdou specialisté zejména z oblastí práva, ekonomie, financí, účetnictví, správy budov, administrativy, designu či IT. Mezi naše klíčové hodnoty patří kvalita, důslednost, integrita a zároveň otevřenost, růst a kreativita. Tyto hodnoty se snažíme aplikovat u všech našich projektů a na všech úrovních řízení společnosti.

Naše prostředí je vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené odborníky, kteří preferují možností flexibilního zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti. Naše kanceláře se nachází v Praze a Brně. Rádi se s vámi setkáme a probereme detailněji možnosti spolupráce.

Lide

ATMOSFÉRA

Kultura
Věříme v autonomii, otevřenost a integritu

KANCELÁŘE

Lokalita
V Praze a Brně s moderními pracovními místy

PŘÍLEŽITOST

Obory
Správa budov, finance, IT, právo, administrativa

Nabízíme

Back Office Specialist

Právě hledáme posilu našeho brněnského Back Office týmu, který se stará o administrativní zajištění smluvních dokumentů našich klientů a distribuci cenných papírů.

Marketing Coordinator

Staňte se členem našeho skvělého marketingového týmu! Budete koordinovat online i offline marketingové aktivity se zaměřením na oblast real estate. Hledáme někoho samostatného, kdo je schopný nést odpovědnost za přidělené projekty od začátku do konce. Jsme otevřeni ambiciózním juniorům i zkušeným markeťákům.

Finanční analytik/analytička

Do našeho rostoucího týmu hledáme finančního analytika/analytičku. Vaše role je pro nás naprosto klíčová a spočívá ve vytváření finančních modelů a správě finančních dat pro celou investiční skupinu ČMN. Tím budete jako finanční analytik/analytička pomáhat s utvářením strategie firmy, podporovat její efektivní fungování a poskytovat analytický základ k esenciálním investičním rozhodnutím.

Nevybrali jste si z otevřených pozic?

Dejte nám o sobě vědět, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.