Lide

Zkušenosti našeho týmu zajišťují stabilní rozvoj investic

Skvělých výsledků naší společnosti by nebylo možné dosáhnout bez skvělého týmu, který za nimi stojí. S tím, jak roste naše portfolio, se rozrůstá i náš tým profesionálů z různých odvětví. Uplatnění u nás najdou specialisté zejména z oblastí práva, ekonomie, financí, účetnictví, správy budov, administrativy, designu či IT. Mezi naše klíčové hodnoty patří kvalita, důslednost, integrita a zároveň otevřenost, růst a kreativita. Tyto hodnoty se snažíme aplikovat u všech našich projektů a na všech úrovních řízení společnosti.

Naše prostředí je vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené odborníky, kteří preferují možností flexibilního zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti. Naše kanceláře se nachází v Praze a Brně. Rádi se s vámi setkáme a probereme detailněji možnosti spolupráce.

Lide

ATMOSFÉRA

Kultura
Věříme v autonomii, otevřenost a integritu

KANCELÁŘE

Lokalita
V Praze a Brně s moderními pracovními místy

PŘÍLEŽITOST

Obory
Správa budov, finance, IT, právo, administrativa

Nabízíme

Property Manager

Jsme realitní holding Českomoravská Nemovitostní a.s., rychle rostoucí společnost, která se řadí mezi důležité hráče v České republice v sektoru nemovitostí.

Do týmu Property managementu v Praze právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Property Manager

Na této pozici budete mít na starosti kompletní zabezpečení chodu svěřených komerčních budov, po provozně administrativní a finanční stránce.

Pozice je vhodná pro kandidáty s minimálně 2-3 lety praxe v oboru. 

Audit & Controlling Specialist

Jsme dynamicky rostoucí společnost, v našem portfoliu je řada zajímavých projektů a rádi poznáme někoho, kdo bude chtít růst s námi.

Do našeho oddělení Financí právě hledáme uchazeče na pozici Audit and Controlling Specialist. 

Máte zkušenosti z Auditu/Controllingu a baví Vás nastavovat procesy? Pokud ano, určitě čtěte dále!


HR Generalist

V ČMN a.s. stále rosteme a spolu s firmou roste i náš HR tým, který bychom rádi posilnili o pozici HR Generalist. Máme kanceláře v Brně a Praze a celkem je nás už skoro 80.  

Aktuálně hledáme HR parťáka, který bude mít na starosti support brněnského týmu (cca 30 kolegů).  Jsme otevřeni spolupráci jak na plný, tak i zkrácený úvazek.

Seniorita pro nás není až tak důležitá, hlavně abychom si  lidsky "klikli":), ale předpokládáme, že máte za sebou už nějakou pracovní HR zkušenost (aspoň 2 roky), že vás tento obor baví a orientujete se nejen v pracovněprávní agendě, ale i HR trendech. Jakýkoliv přesah je super!

Marketing Coordinator

Hledáme kreativního a samostatného člověka, který by doplnil náš skvělý marketingový tým na pozici Marketing Coordinator. Budete koordinovat online i offline marketingové aktivity se zaměřením na oblast real estate a najdete u nás prostor pro samostatnou práci a odpovědnost za projekty od začátku až do konce. Jsme otevřeni jak ambiciózním juniorům, tak i zkušeným markeťákům.

Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí a chuť a energii přinést něco nového do našeho týmu, hledáme právě vás!

Senior Investment Analyst

Pokud hledáte novou výzvu ve své kariéře a rádi byste své dosavadní zkušenosti a odborné znalosti zhodnotili ve společnosti, která je lídrem na trhu v oblasti investic a realitního managementu, máme pro vás krásnou příležitost.

Hledáme právě zkušeného Investičního analytika, který se připojí k našemu týmu Finance. Hlavním úkolem této pozice je analyzovat a hodnotit investiční příležitosti, provádět průzkum trhu a poskytovat strategická doporučení pro podporu našeho portfolia realitních investic.


Nevybrali jste si z otevřených pozic?

Dejte nám o sobě vědět, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.