Lide

Zkušenosti našeho týmu zajišťují stabilní rozvoj investic

Skvělých výsledků naší společnosti by nebylo možné dosáhnout bez skvělého týmu, který za nimi stojí. S tím, jak roste naše portfolio, se rozrůstá i náš tým profesionálů z různých odvětví. Uplatnění u nás najdou specialisté zejména z oblastí práva, ekonomie, financí, účetnictví, správy budov, administrativy, designu či IT. Mezi naše klíčové hodnoty patří kvalita, důslednost, integrita a zároveň otevřenost, růst a kreativita. Tyto hodnoty se snažíme aplikovat u všech našich projektů a na všech úrovních řízení společnosti.

Naše prostředí je vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené odborníky, kteří preferují možností flexibilního zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti. Naše kanceláře se nachází v Praze a Brně. Rádi se s vámi setkáme a probereme detailněji možnosti spolupráce.

Lide

ATMOSFÉRA

Kultura
Věříme v autonomii, otevřenost a integritu

KANCELÁŘE

Lokalita
V Praze a Brně s moderními pracovními místy

PŘÍLEŽITOST

Obory
Správa budov, finance, IT, právo, administrativa

Nabízíme

Recepční/Office Assistant
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční (Office asistent/ka) na plný nebo zkrácený úvazek. Jsme otevřeni i brigádě. Požadujeme samostatnost a zkušenost s kancelářskou administrativou. Směny dle domluvy (recepce funguje 7:30-17:00, víkendy volné). Buďte součástí týmu lidí, kteří mají svoji práci rádi a je s nimi radost spolupracovat! Místo výkonu práce je v krásných nových kancelářích v The Campus Science Park v Brně.
Trade Marketing Executive
Nabízíme skvělou pracovní příležitost s možností osobní realizace a zhodnocení zkušeností v oblasti Trade Marketingu. Budete se podílet na posílení stávajících a budování nových produktových značek finančních produktů na finančně poradenském trhu. Jedná se o příležitost být součástí dynamického týmu a mít co největší podíl a dále vliv na exekuci marketingové a brandové strategie v rámci komunikačních kanálů distribučních partnerů jako jsou investiční zprostředkovatelé.
Marketing Executive
Nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v marketingu. Hledáme klíčového člověka, který se bude podílet na marketingové strategii, bude mít na starosti koordinaci marketingových aktivit a spolupracujících agentur.
Provozní analytik v oblasti investic
Baví vás svět investic? Investiční skupina ČMN hledá samostatného analyticky smýšlejícího člověka do oddělení Operations, které řeší správu našich investičních produktů a procesů při jejich distribuci. Sídlíme v krásných nových kancelářích v Campus Square v Brně.
Nevybrali jste si z otevřených pozic?
Dejte nám o sobě vědět, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

HR

+420 778 881 688