Lide

Zkušenosti našeho týmu zajišťují stabilní rozvoj investic

Skvělých výsledků naší společnosti by nebylo možné dosáhnout bez skvělého týmu, který za nimi stojí. S tím, jak roste naše portfolio, se rozrůstá i náš tým profesionálů z různých odvětví. Uplatnění u nás najdou specialisté zejména z oblastí práva, ekonomie, financí, účetnictví, správy budov, administrativy, designu či IT. Mezi naše klíčové hodnoty patří kvalita, důslednost, integrita a zároveň otevřenost, růst a kreativita. Tyto hodnoty se snažíme aplikovat u všech našich projektů a na všech úrovních řízení společnosti.

Naše prostředí je vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené odborníky, kteří preferují možností flexibilního zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti. Naše kanceláře se nachází v Praze a Brně. Rádi se s vámi setkáme a probereme detailněji možnosti spolupráce.

Lide

ATMOSFÉRA

Kultura
Věříme v autonomii, otevřenost a integritu

KANCELÁŘE

Lokalita
V Praze a Brně s moderními pracovními místy

PŘÍLEŽITOST

Obory
Správa budov, finance, IT, právo, administrativa

Nabízíme

Leasing Manager
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Leasing Manager do přátelského týmu Asset & Property managementu v Praze. Chceme, aby se k nám připojil ambiciózní člověk, který bude odpovídat za pronájem všech komerčních ploch portfolia realitní skupiny ČMN, má obchodního ducha a rád vyjednává.
Asset Manager
Hledáme člověka do týmu Asset & Property, který se bude chtít vzdělávat a rozvíjet nejen sebe, ale i celý tým. Jde o ideální příležitost pro někoho, kdo je již zběhlý ve fungování property managementu a chtěl by se přesunout do asset managementu. Jsme rostoucí společnost, v našem portfoliu je řada zajímavých projektů a aktuálně chceme někoho, kdo bude růst s námi. Potřebujeme, abyste měli prokazatelnou zkušenost se správou budov v délce minimálně 3 let, a v ideálním případě i zkušenosti s vyjednáváním nájemních smluv, ale pro začátek bude stačit, když se v nich zvládnete orientovat. Dále se bude hodit schopnost vést samostatně svěřenou nemovitost a schopnost řídit lidi.
Finanční analytik
Do našeho rostoucího týmu hledáme finančního analytika s alespoň 2 lety zkušeností s finanční analýzou či controllingem. Tato role je pro nás klíčová - spočívá ve vytváření finančních modelů a správě finančních dat v rámci celé skupiny. Tím finanční analytik pomáhá utvářet strategii firmy, podporuje její efektivní fungování a poskytuje analytický základ k důležitým investičním rozhodnutím.
Nevybrali jste si z otevřených pozic?
Dejte nám o sobě vědět, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

HR

+420 778 881 688