Lide

Zkušenosti našeho týmu zajišťují stabilní rozvoj investic

Skvělých výsledků naší společnosti by nebylo možné dosáhnout bez skvělého týmu, který za nimi stojí. S tím, jak roste naše portfolio, se rozrůstá i náš tým profesionálů z různých odvětví. Uplatnění u nás najdou specialisté zejména z oblastí práva, ekonomie, financí, účetnictví, správy budov, administrativy, designu či IT. Mezi naše klíčové hodnoty patří kvalita, důslednost, integrita a zároveň otevřenost, růst a kreativita. Tyto hodnoty se snažíme aplikovat u všech našich projektů a na všech úrovních řízení společnosti.

Naše prostředí je vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené odborníky, kteří preferují možností flexibilního zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti. Naše kanceláře se nachází v Praze a Brně. Rádi se s vámi setkáme a probereme detailněji možnosti spolupráce.

Lide

ATMOSFÉRA

Kultura
Věříme v autonomii, otevřenost a integritu

KANCELÁŘE

Lokalita
V Praze a Brně s moderními pracovními místy

PŘÍLEŽITOST

Obory
Správa budov, finance, IT, právo, administrativa

Nabízíme

Recepční (Office asistent/ka)

Jste pozitivně naladěný člověk a úsměv na tváři je vaše tovární nastavení?

Rádi komunikujete s lidmi a upřednostňujete různorodou práci před rutinou?

Láká vás práce v krásných nových kancelářích uprostřed Karlína a volné víkendy?

Pokud ano, rádi vás poznáme:)! 

Do našeho týmu právě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční/Office assistant.

Property Manager

Jsme realitní holding Českomoravská Nemovitostní a.s., rychle rostoucí společnost, která se řadí mezi důležité hráče v České republice v sektoru nemovitostí.

Do týmu Property managementu v Praze právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Property Manager

Na této pozici budete mít na starosti kompletní zabezpečení chodu svěřených komerčních budov, po provozně administrativní a finanční stránce.

Pozice je vhodná pro kandidáty s minimálně 2-3 lety praxe v oboru. 

HR Generalist

S rychlým růstem ČMN roste i náš HR tým. Nové členy týmu vždy pečlivě vybíráme. Nemusí to být top experti oboru, je pro nás důležité, abychom si seděli a spolupráce nám skvěle „klapala“ . 

V ČMN máme kolem 75 zaměstnanců a máme kancelář v Praze a v Brně. 

Nabídneme vám komplexní a jedinečnou HR příležitost ve společnosti, ve které jsou pro nás důležité hodnoty otevřenosti, autonomie, důslednosti a integrity. Přehled benefitů si můžete přečíst níže. A také si můžete přečíst více o nás na Atmoskopu zde: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/5282310-ceskomoravska-nemovitostni-a-s

Marketing Coordinator

Hledáme kreativního a samostatného člověka, který by doplnil náš skvělý marketingový tým na pozici Marketing Coordinator. Budete koordinovat online i offline marketingové aktivity se zaměřením na oblast real estate a najdete u nás prostor pro samostatnou práci a odpovědnost za projekty od začátku až do konce. Jsme otevřeni jak ambiciózním juniorům, tak i zkušeným markeťákům.

Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí a chuť a energii přinést něco nového do našeho týmu, hledáme právě vás!

Senior Asset Manager

Právě hledáme zkušeného Asset Managera do našeho týmu Asset & Property. Jde o ideální příležitost pro někoho, kdo se pohybuje v asset managementu minimálně 3 roky, má zkušenosti s vyjednáváním nájemních smluv a samostatným vedením svěřené nemovitosti.

Jsme dynamicky rostoucí společnost, v našem portfoliu je řada zajímavých projektů a hledáme někoho, kdo bude chtít růst s námi a pracovat na rozvoji nejen sebe, ale i celého týmu.

Nevybrali jste si z otevřených pozic?

Dejte nám o sobě vědět, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.