Lide

Zkušenosti našeho týmu zajišťují stabilní rozvoj investic

Skvělých výsledků naší společnosti by nebylo možné dosáhnout bez skvělého týmu, který za nimi stojí. S tím, jak roste naše portfolio, se rozrůstá i náš tým profesionálů z různých odvětví. Uplatnění u nás najdou specialisté zejména z oblastí práva, ekonomie, financí, účetnictví, správy budov, administrativy, designu či IT. Mezi naše klíčové hodnoty patří kvalita, důslednost, integrita a zároveň otevřenost, růst a kreativita. Tyto hodnoty se snažíme aplikovat u všech našich projektů a na všech úrovních řízení společnosti.

Naše prostředí je vhodné pro čerstvé absolventy i zkušené odborníky, kteří preferují možností flexibilního zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti. Naše kanceláře se nachází v Praze a Brně. Rádi se s vámi setkáme a probereme detailněji možnosti spolupráce.

Lide

ATMOSFÉRA

Kultura
Věříme v autonomii, otevřenost a integritu

KANCELÁŘE

Lokalita
V Praze a Brně s moderními pracovními místy

PŘÍLEŽITOST

Obory
Správa budov, finance, IT, právo, administrativa

Nabízíme

Senior specialista/tka kapitálového trhu

Baví vás svět investic? Investiční skupina ČMN hledá samostatného, analyticky smýšlejícího člověka do oddělení Wealth Management, který bude mít na starost správu našich investičních produktů a procesů při jejich distribuci. Sídlíme v krásných kancelářích v Campus Square v Brně.

Fakturační specialista/tka

Do týmu Asset & Property právě hledáme kolegu nebo kolegyni, která nám pomůže v rámci finanční správy našich budov. 

Předchozí praxe v oboru není podmínkou. Hledáme parťáka, který má analytické myšlení, dokáže přijít s nápadem a řešením problému a bude mít chuť se učit a rozvíjet. Spolupráce je plánovaná zatím na 1 rok a jsme otevřeni i zkrácenému úvazku s časovou dotací 6h denně.


Asset & Leasing Manager

Připojte se k našemu týmu Asset & Property v Praze na pozici Asset & Leasing Manager

Hledáme právě nové kolegy se silnými obchodními dovednostmi, kteří se vyznají v oblasti asset managementu i leasingu a rádi by se podíleli na úspěchu našeho dynamicky rostoucího portfolia.

Nevybrali jste si z otevřených pozic?

Dejte nám o sobě vědět, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.