ČMN posiluje svůj tým o zkušenou finanční ředitelku Alici Augustovou

Do role finanční ředitelky byla jmenována Alice Augustová, profesionálka s téměř třiceti lety praxe v oblasti financí a nemovitostí. Její bohaté zkušenosti a hluboké odborné znalosti pomohou nastartovat další fázi růstu společnosti a posílit pozici ČMN na českém realitním trhu.

Alice Augustová je osobnost s vynikajícími manažerskými dovednostmi a talentem pro vybudování inspirativního a efektivního týmu. Její hluboké znalosti v oblasti financí a schopnost přijímat strategická rozhodnutí z ní činí neocenitelnou součást naší společnosti a já se velmi těším na vzájemnou spolupráci,” říká Radek Stacha, předseda představenstva ČMN.

Alice Augustová má za sebou bohatou kariéru ve světě financí. Posledních 17 let působila jako finanční ředitelka nadnárodní realitní skupiny Atrium (nyní G-City) s odpovědností za Českou republiku a Slovensko. Současně zastávala pozici jednatelky a členky představenstva všech společností v rámci skupiny. Její role zahrnovala především zabezpečení ekonomické stability a zajištění trvalého růstu zisku.

V nové pozici finanční ředitelky Českomoravské Nemovitostní bude mít klíčovou roli při zajišťování finančního zdraví celé skupiny a podpoře jejího budoucího růstu. Kompetence Alice Augustové budou zahrnovat řízení finančních procesů, risk management, finanční plánování a komunikaci s externími partnery, včetně bank a auditorů. Bude také zodpovědná za reporting vlastníkům společnosti. „Českomoravská Nemovitostní je dynamickou a inspirativní společností, která si za necelých osm let své existence vybudovala pozici mezi největšími vlastníky prémiových kancelářských budov v Praze. Její plány na další rozvoj jsou velmi zajímavé a já se nesmírně těším, že budu moci přispět k jejich realizaci,“ dodává Alice Augustová.

X