U našich projektů rozhoduje kvalita, ne kvantita

Ze segmentu komerčních nemovitostí preferujeme především kancelářské budovy, které vnímáme jako nejvíce konzistentní v generování příjmů. Cílíme na objekty v největších městech a zároveň na velké národní i nadnárodní hráče, s nimiž uzavíráme dlouhodobá partnerství.

Administrativní budova se nachází na okraji kancelářské lokality Prahy 4 s výhledem na břeh Vltavy a protější stráně Chuchelského háje. Přímo před budovou je tramvajová zastávka Belárie (linky 3, 17, 52) a v blízkosti jsou dvě zastávky městských autobusů. Snadné je také napojení na Městský i Pražský okruh. Moderní kancelářský objekt, centrála společnosti Nestlé pro český a slovenský trh, vyrostl v bývalém průmyslovém areálu modřanské čokoládovny Orion v ulici Mezi Vodami. Prosklená budova ve tvaru písmene U s pěti nadzemními a dvěma podzemními podlažími má zhruba 10 000 m² pronajímatelných ploch. Společnost Nestlé Česko ji využívá od roku 2006. Kromě open space kanceláří pro 350 zaměstnanců, otevřených do prostorného atria plného zeleně, zahrnuje objekt také konferenční a školící centrum. Budova dále disponuje prostornou venkovní terasou, jídelnou pro zaměstnance, firemní prodejnou a prostory pro technické zázemí.

Škofin je situován v západní části Prahy na ulici Pekařská s téměř 6 500 m2 ve čtyřech nadzemních podlažích. Nemovitost, která byla postavena nájemci na míru je ve výhodné lokalitě, která nabízí skvělé dopravní propojení. Má přímý přístup k dálničnímu tahu na Německo a k letišti Václava Havla v Ruzyni, stejně jako napojení na metro skrze stanici Nove Butovice (linka B) v pěší vzdálenosti.

Nemovitost je v současné době pronajata jedinému nájemci, kterým je Volkswagen Financial Services (VWFS, bývalý Škofin). Společnost VWFS je zapojena do koncernových značek jako zmíněný Volkswagen, Škoda, Seat nebo Audi.

Budova na Václavském náměstí 62 byla postavena v roce 1998. Celková užitná plocha 3 115 m2 je rozprostřena v 8 podlažích. Unikátností dané budovy je její fasáda, která má jedinečné technologické vlastnosti. Díky ní je budova výborně odhlučněna, přesto, že se nachází na jednom z nejrušnějších míst v Praze. Budova má skvělou dostupnost. V blízkosti budovy jsou zastávky tramvají, metra Muzeum a také přímé napojení na magistrálu a dálniční síť.

Hospic Hvězda

Zlín, Malenovice
Celková plocha komplexu budov je nad 2 634 m2 a sídlí zde Domov seniorů a Nestátní zdravotnické zařízení Hospic Hvězda. Budovy jsou umístěny v klidné lokalitě Zlín, Malenovice.

Administrativní budova

Vyškov
Administrativní budova o celkové ploše 3 224 m2 je umístěna na náměstí, přímo v centru Vyškova. Objekt má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží.

Zkušenosti našeho týmu

Českomoravská Nemovitostní je vedena osobnostmi zkušenými z řady projektů v širokém spektru oblastí, především pak v roli dozoru investora. Díky těmto projektům získali skvělou pověst a hluboké zkušenosti, jež nyní využívají při řízení společnosti.

INTERSPAR ZLÍN

Stavba multifunkčního hypermarketu s restaurací a obchodní pasáží umístěná v centru Zlína na třídě Tomáše Bati. Objekt , umístěný na břehu řeky Dřevnice, má podzemní parkování včetně venkovního rezervního parkoviště.

INTERSPAR OSTRAVA DUBINA

Stavba multifunkčního komerčního centra na západním okraji Ostravy, umístěná u jednoho z největších Ostravských sídlišť , sídliště Dubina. Objekt s krytým parkováním ve split-levelu 1PP v těsné blízkosti tramvajové smyčky. Součástí objektu je komerční pasáž a restaurace.

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA BLANSKO

Administrativní budova kanceláří, umístěná naproti Blanenského nádraží a v těsné blízkosti supermarketu a sportovní haly. Tvarem připomíná Wankelův spalovací motor. Budova disponuje vlastním parkovištěm.

EUROCENTER H.KRÁLOVÉ SPAR, BAUMAX, GALERIE

Komerční centrum na výpadovce na Ostravu je dělené na 3 části. Hobby market, dvoupodlažní komerční pasáž a hypermarket. Objekt disponuje krytým parkovištěm i rozsáhlou parkovací plochou za objektem směrem k řece, kde jsou vybudovány přírodní nádrže.

BAUHAUS BRNO PONAVA

Komerčně administrativní stavba u výpadové silnice na jih Brna se skládá z plochy hobby marketu a třípodlažní kancelářské budovy republikového vedení obchodního řetězce. Objekt disponuje venkovním parkovištěm, přiléhajícím k městské komerční zóně.

ISP GALERIE VAŇKOVKA

Rozsáhlá vestavby hypermarketu včetně skladových ploch, sociálního zázemí a technických místností do rekonstruovaného objektu Vaňkovka v samém centru Brna.

INTERSPAR STARÉ MĚSTO

Komerční potravinářský hypermarket s obchodní pasáží a restaurací, umístěný v komerční zóně Starého Města u Uherského Hradiště. Součástí výstavby byl i protipovodňový poldr s kruhovým objezdem. Objekt disponuje vlastním venkovním parkovištěm.

CITY PARK JIHLAVA ISP

Vestavba komerční jednotky hypermarketu do obchodního střediska v centru Jihlavy včetně technologického zázemí a sociálního vybavení.

FAMILY CENTER PIEŠŤANY

Komerční retailový objekt, realizovaný jako první ve Slovenské republice. Objekt je umístěn na výpadové komunikaci k dálnici D1 v těsné blízkosti obchodního domu Tesco a disponuje vlastním parkovištěm.

FAMILY CENTER DUNAJSKÁ STREDA

Dvoudílný komerční retailový objekt v Dunajské Stredě, umístěný v komerční zóně ve směru na Žilinu. Objekt disponuje venkovní parkovací plochou a vlastní zásobovací komunikací.

BAUHAUS LIBEREC

Komerční objekt hobby marketu s integrovaným venkovním prodejem je umístěn v liberecké obchodní nákupní zóně v sousedství obchodního centra Globus. Objekt využívá vlastní parkovací stání před budovou.

LUTZ MODŘICE

Rozsáhlý objekt prodejce nábytku v kombinaci dvou samostatných obchodních prodejců, umístěný u dálnice D2 na jihu města Brna naproti obchodnímu centru Olympia s vlastní parkovací plochou.